SHARE

POSLE četiri poraza – dve pobede i trofej koji će “orlovima” dati krila u nastavku kvalifikacija za EP u Poljskoj.

Rukometaši Srbije savladali su prošlog vikenda u Norveškoj selekciju Mađarske (30:26) i domaćina (28:25) čime su popravili utisak u odnosu na prošle mečeve protiv učesnica Svetskog prvenstva, Hrvata, Katara i Rusije.
Vršilac dužnosti selektora Dejan Perić izmešao je karte tokom turnira na severu kontinenta i dao šansu još nekim igračima.

Okosnica tima za dvomeč protiv Islanda na proleće se iskristalisala.

Nemanja Zelenović je bio među najefikasnijima na oba meča i sve više se nameće na desnom beku.

– Ekipa je pokazala karakter, bila je veoma borbena i požrtvovana, pogotovo u odbrani.

Posle slabog prvog poluvremena protiv Norveške, u nastavku smo primili samo sedam golova.

Ovaj tim može mnogo da pokaže u narednom periodu, tokom celih priprema krasila nas je sjajna atmosfera.