SHARE

Posle devetog kola Serije A nema više neporaženih ekipa.

Vodeći Juventus je u četvrtom minutu nadoknade vremena izgubio na gostovanju Đenovi, dok je Sampdorija pogotkom iz penala u poslednjem minutu izgubila na gostovanju Interu.

Poraz “stare dame” ide na ruku Romi koja je savladala Ćezenu i preuzela čelnu poziciju na tabeli.

Napoli i Milan se nisu proslavili na gostovanjima na Sardiniji i u Bergamu.

Najubedljivija je bila Fiorentina koja je savladala Udineze čime je situacija u vrhu tabele postala još interesantnija.

Palermo je u derbiju začelja bio bolji od Kjeva i pobegao iz zone ispadanja, dok su torinski “bikovi” nakon pobede nad poslednjeplasiranom Parmom krenuli ka sredini tabele.

Rezultati:Atalanta – Napoli 1:1 (0:0)Denis 57′ – Iguain 86’Kaljari – Milan 1:1 (1:1)Ibarbo 24′ – Bonaventura 34’Fiorentina – Udineze 3:0 (1:0)Babakar 44′, 70′, Valero 81’Đenova – Juventus 1:0 (0:0)Antonini 90’Inter – Sampdorija 1:0 (0:0)Ikardi 90′(pen)Palermo – Kjevo 1:0 (0:0)Rigoni 82’Roma – Ćezena 2:0 (1:0)Destro 9′, De Rosi 81’Torino – Parma 1:0 (1:0)Darmijan 10′